Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Φαρμακοποιός / Βοηθός Φαρμακοποιού / Αισθητικός

Υγεία

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ

Ζητείται Φαρμακοποιός / Βοηθός Φαρμακείου / Αισθητικός για εργασία σε Φαρμακείο στην πόλη της Καβάλας.

Θέση εργασίας με δυνατότητα πλήρους ή μερικής απασχόλησης.

Τηλέφωνο επικοινωνίας6936940994.

Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση, οργάνωση και έλεγχος συνταγών ασφαλιστικών ταμείων υγείας
  • Παροχή συμβουλών υγείας
  • Πρόταση συμπληρωμάτων διατροφής και άλλων παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Παραγγελίες προϊόντων, παρακολούθηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Φαρμακοποιού / Βοηθού Φαρμακοποιού / Αισθητικού
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία επί του αντικειμένου σε φαρμακεία
  • Καλή γνώση των φαρμάκων
  • Γνώσεις και ευχέρεια στις πωλήσεις παραφαρμακευτικών προϊόντων
  • Καλός χειρισμός Η/Υ και λογισμικών φαρμακείου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα, θετική και δημιουργική στάση
  • Άνεση στην επικοινωνία, πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός συζητήσιμος ανάλογα με τα προσόντα