Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Idea Hellas, αποτελεί ελληνική εταιρία που υφίσταται σαν ηλεκτρονικό και φυσικό κατάστημα από το 2012, δραστηριοποιείται στον χώρο της λιανικής και χονδρικής πώλησης γενικού εμπορίου και προσφέρει ευκαιρία εργασίας σε νέο εργαζόμενο , για πλήρη απασχόληση και άμεση πρόσληψη για την εξυπηρέτηση πελατών στο φυσικό κατάστημά της στην Νέα Ιωνία.

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:

  • Ταμείο / τιμολόγηση
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πληροφορίες σχετικά με τηλεφωνικές και ηλεκτρονικές παραγγελίες
  • Λοιπά αιτήματα και ερωτήματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης με ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Δίνεται ανταγωνιστική αμοιβή