Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/06/2020

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΙΤ – ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Μαster Plus HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία η οποία δραστηριοποιείται στην παραγωγή και στην εμπορία καταναλωτικών προϊόντων με έδρα το Νομό Θεσσαλονίκης,

Αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

• Σχεδιασμός, οργάνωση, αξιολόγηση και έλεγχος των λειτουργιών του τμήματος ΙΤ.
• Σχεδιασμός, παρακολούθηση και υλοποίηση: τεχνικής υποστήριξης χρηστών, τεχνικού εξοπλισμού της εταιρίας, συντηρήσεων και αναβαθμίσεων          εταιρικού εξοπλισμού βάσει αναγκών και Budget .
• Σχεδιασμός και διαχείριση υποστήριξης του δικτύου λιανικής (ERP, ταμειακές, λειτουργικά).
• Συμμετοχή σε projects με σκοπό την καλύτερη λειτουργία της εταιρίας .
• Τεχνική υποστήριξη εταιρίας (server / ERP).

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.                                                                                                                                        Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Πληροφορικής ή Μηχανικού υπολογιστών.
• Γνώση της λειτουργίας WMS της Entersoft, εμπορικό και παραγωγικό module.
• Απαραίτητη γνώση λογισμικών ERP ,Server, Office Suite .
• Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση και 5 σε τμήμα ΙΤ.
• Άριστη γνώση Αγγλικών.
• Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες.
• Πνεύμα ομαδικής εργασίας και εταιρικής αντίληψης .
• Συστάσεις επιθυμητές.

Παροχές

• Σύμβαση αορίστου χρόνου και σταθερές αποδοχές.
• Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλεια και ασφάλεια ζωής.
• Εταιρικό Κινητό.
• Συνταξιοδοτικό πρόγραμμα.