Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/10/2020

Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (Τμήμα Μελετών)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΙΑ - ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η τεχνική - κατασκευαστική εταιρία ΦΡΙΓΚΟ ΣΤΑΛ Α.Ε. , με πολυετή παρουσία και υψηλή τεχνογνωσία στο χώρο των βιομηχανικών και κτιριακών εγκαταστάσεων και κατασκευών, αναζητά Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο – Μηχανικό για τη στελέχωση του τμήματος μελετών στα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης
  • Μελέτη & σχεδιασμός Η/Μ εγκαταστάσεων
  • Κοστολογήσεις
  • Προμετρήσεις-Επιμετρήσεις
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 ετών σε παρόμοια θέση
  • Άριστη Γνώση Προμετρήσεων - Επιμετρήσεων
  • Πολύ καλή γνώση AUTOCAD 2D/3D
  • Πολύ καλή γνώση 4M, KENAK
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστη επικοινωνία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Διαχείριση χρονοδιαγραμμάτων και προθεσμιών
  • Δίπλωμα Οδήγησης
Επιθυμητά Προσόντα
  • Εμπειρία στην εκπόνηση μελετών που να συμπεριλαμβάνουν κατασκευαστικά σχέδια, και τεχνικές προδιαγραφές ιδανικά για βιομηχανικές εγκαταστάσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές με βάση τα προσόντα
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και ευέλικτο περιβάλλον
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.