Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/07/2019

Πωλητής σε κατάστημα πλακιδίων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία Λαζαρίδης Αναστάσιος ΑΕ, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και οικοδομικών υλικών, αναζητάει Πωλητή για το κατάστημα των πλακιδίων που βρίσκεται στην περιοχή της Καλαμαριάς.

Οι αρμοδιότητες είναι οι εξής :

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή λύσεων στα αιτήματα τους
  • Συμβουλές διακόσμησης
  • Οργάνωση καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η γνώση σχεδιαστικού προγράμματος

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης