Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Στέλεχος Επικοινωνίας - Digital Marketing

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία αναζητά Στέλεχος Επικοινωνίας - Digital Marketing.

Αρμοδιότητες:
  • Αξιολόγηση ενεργειών μάρκετινγκ για τη βελτιστοποίηση του πλάνου με κριτήριο την εταιρική κερδοφορία
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες για τον καθορισμό των στόχων και το reporting
  • Ανάλυση ανταγωνισμού
  • Ενημέρωση περιεχομένου και πληροφοριών στις βάσεις δεδομένων της εταιρείας
  • Άριστη γνώση δημιουργίας προωθητικού υλικού & σύνταξης κειμένων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ σε Επικοινωνία / Marketing / Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε ανάλογη θέση
  • Αναλυτική σκέψη
  • Διαχείριση χρόνου και ανταπόκριση σε deadlines
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office
  • Δημιουργικότητα και εμπορική αντίληψη

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια κορυφαία εταιρεία του κλάδου