Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/4/2024

Επόπτες Καθαριότητας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Επόπτες Καθαριότητας από εταιρεία καθαρισμού στη Θεσσαλονίκη.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εργατικότητα, επικοινωνία, προθυμία, φιλομάθεια, προσήλωση στην επίτευξη των στόχων, ικανότητα συνεργασίας με ανώτερα στελέχη, ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες)
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου/ κάτοχος ΙΧ

Αρμοδιότητες:

  • Παρακολουθεί τους εργαζομένους καθαρισμού για την ομαλή διεξαγωγή εργασιών του κάθε έργου και την ολοκλήρωση αυτών στην ώρα τους.
  • Παρέχει λύσεις για προβλήματα που προκύπτουν στη συντήρηση / στον καθαρισμό των χώρων των πελατών της εταιρίας.
  • Εποπτεύει και εκπαιδεύει το προσωπικό καθαριότητας.
  • Είναι υπεύθυνος/η για την εφαρμογή και τον έλεγχο των προδιαγραφών που θέτει η εταιρία.
  • Εκπονεί προγράμματα εργασίας και συμπληρώνει αναφορές.
  • Διαχειρίζεται αιτήματα και παράπονα πελατών.

Παροχές:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Κινητό τηλέφωνο και έξοδα μετακίνησης