Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Πληρώματα Χρηματαποστολών (Άδεια Security)

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η PROTECT CASH SOLUTIONS A.E., στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό για την κάλυψη θέσεων στην ειδικότητα:

Συνοδοί Χρηματαποστολών

Εφοδιαστές Μηχανημάτων ΑΤΜ

Οδηγοί Χρηματαποστολών

για τo επιχειρησιακό της κέντρο στην Θεσσαλονίκη.

Οι πελάτες μας είναι, κορυφαία Πιστωτικά Ιδρύματα, οι μεγαλύτεροι Όμιλοι Λιανικής και λοιπές Επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Καθήκοντα:
Ο Οδηγός Χρηματαποστολής είναι υπεύθυνος για την Οδήγηση του Θωρακισμένου Οχήματος εκτελώντας το ημερήσιο πρόγραμμα εξυπηρέτησης των Πελατών της εταιρείας.

Ο Συνοδός Χρηματαποστολής - Εφοδιαστής ΑΤΜ είναι υπεύθυνος για την ασφαλή μεταφορά των Αξιών από τον Πελάτη προς το Θωρακισμένο Όχημα και αντίστροφα, καθώς και τον εφοδιασμό μηχανημάτων ΑΤΜ, εφαρμόζοντας τις διαδικασίες που προβλέπονται από την εταιρεία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας σε ισχύ (ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Μόνο για τους οδηγούς, δίπλωμα οδήγησης Β΄ ή Γ' κατηγορίας
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και διάθεση για αποτελεσματική εργασία.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

  • Αποδοχές μεγαλύτερες του βασικού μισθού
  • Πρόσθετη Ιδιωτική ασφάλιση(Ομαδικό συμβόλαιο)
  • Πλήρη και μόνιμη Απασχόληση
  • Σύγχρονο και θετικό περιβάλλον με άριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν σας αρέσει να εξυπηρετείτε με ευγένεια, χαμόγελο και θέλετε να εργαστείτε σε μια Σύγχρονη & Ανερχόμενη Ελληνική Εταιρεία, επισυνάψτε το βιογραφικό σας ή καλέστε μας στο (216 800 7261) Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού.

www.protectsolutions.gr

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.