Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Β' Κατηγορίας) - Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΆΚΚΩΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από ταχέως αναπτυσσόμενη βιομηχανία κατεψυγμένων κρεατοσκευασμάτων και άλλων τροφίμων, στην περιοχή του Λακκώματος, ζητείται οδηγός - υπάλληλος αποθήκης.

Οι αρμοδιότητες είναι:

  • Διανομή των προϊόντων της εταιρείας, στην περιοχή Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής
  • Προετοιμασία παραγγελιών.

Το ωράριο είναι Δευτέρα - Παρασκευή 09.00-17.00.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

  • Υπευθυνότητα και εργατικότητα
  • Ικανότητα προγραμματισμού δρομολογίου και ταχύτητα
  • Ευγένεια και διάθεση εξυπηρέτησης του πελάτη
  • Άδεια οδήγησης Β΄ κατηγορίας
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ και εξοπλισμού έκδοσης αποδείξεων

Η εμπειρία σε διανομή κατεψυγμένων τροφίμων, καθώς και η κατοχή άδειας οδήγησης Γ΄κατηγορίας και ΠΕΑ, είναι ιδιαίτερα επιθυμητά.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ικανοποιητικό μισθό, αρκετά υψηλότερο από τον βασικό.
  • Πλήρη και μόνιμη απασχόληση.
  • Πλήρη ασφάλιση, για το σύνολο των αποδοχών.
  • Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης, πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας περίθαλψης.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.