Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΛΑΜΠΗ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

                                     Το  *4 Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2024

                                                                 Υπάλληλο Αποθήκης
Κύρια καθήκοντα:

• Παραλαβή και έλεγχος των παραγγελιών και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στις αποθήκες

• Εσωτερική διακίνηση από τις αποθήκες προς τα επισιτιστικά τμήματα

• Τήρηση της τάξης και της καθαριότητας των αποθηκευτικών χώρων

• Τήρηση αρχών HACCP

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

• Καλή γνώση Ελληνικών

• Διάθεση για εργασία

• Συνέπεια και επαγγελματισμός

• Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

• Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας

• Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση

• Διαμονή και διατροφή

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.