Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/8/2022

Στέλεχος Γραμματειακής/ Διοικητικής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας ενδιαφέρεται να προσλάβει Στέλεχος Γραμματειακής/ Διοικητικής Υποστήριξης.

Βασικές Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Υπεύθυνη της γραμματείας στην καθημερινή λειτουργία της εταιρείας
  • Σύνταξη Προσφορών και Συμβάσεων
  • Έκδοση Τιμολογίων
  • Έλεγχος Ισοζυγίου Πελατών
  • Παρακολούθηση και Εξόφληση Οφειλών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Τίτλος σπουδών ΑΕΙ /ΤΕΙ (Διοίκησης Επιχειρήσεων ή σχολής με παρεμφερές αντικείμενο σπουδών θα εκτιμηθεί)
  • Επιθυμητές γνώσεις λογιστικής
  • Επιθυμητή η γνώση του προγράμματος Epsilon net Pylon ERP
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Γνώση social media θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και πλήρη ασφάλιση
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας