Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2023

Barmen / Barwomen

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το 4* Aeolos Beach Hotel στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2023
Barmen & Barwomen

Κύρια καθήκοντα:
  • Επικοινωνία με τους πελάτες με σκοπό την βέλτιστη και ταχύτερη εξυπηρέτηση τους
  • Προετοιμασία πάσης φύσεως ροφημάτων και snacks (cocktails, καφές, χυμοί, τοστ)
  • Άριστη οργάνωση και καθαριότητα του bar καθώς και σωστή διαχείριση των προμηθειών
  • Συμμόρφωση με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η τουριστικής σχολής
  • Πτυχίο bartender και/ή σχετικών σεμιναρίων θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση κατά προτίμηση σε ξενοδοχεία 4* και 5* αστέρων
  • Γνώση παρασκευής cocktails και καφέδων
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών (επιθυμητή η γνώση και επιπλέον ξένων γλωσσών)

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών