Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Πολιτικός Μηχανικός / Αρχιτέκτονας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική Εταιρία που δραστηριοποιείται στην Πάτρα, αναζητά Πολιτικό Μηχανικό / Αρχιτέκτονα για μόνιμη, πλήρη απασχόληση και στελέχωση των γραφείων μας.

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/ή για την εκπόνηση μελετών και επίβλεψη κτιριακών έργων, αποτύπωση και σύνταξη τοπογραφικών διαγραμμάτων και τακτοποιήσεις αυθαιρέτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα/πτυχίο Πολιτικού ή Αρχιτέκτονα Μηχανικού
  • Εμπειρία σε σύνταξη τοπογραφικών διαγραμμάτων - αρχιτεκτονικών μελετών
  • Γνώση του ν.4495/17
  • Kαλή γνώση προγραμμάτων Autocad

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες συνεχούς εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σύμφωνα με την επαγγελματική εμπειρία και τα προσόντα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.