Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/11/2023

Εργοδηγός Παραγωγής - Βοτανικός Αττικής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η Εταιρία:

Δυναμικά αναπτυσσόμενη εξαγωγική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην επεξεργασία/φινίρισμα προϊόντων μόδας δέρματος ενδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη Βοηθού Υπεύθυνου Παραγωγής.

Βασικά καθήκοντα:
  • Ελέγχει την τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων
  • Αντιμετωπίζει αποτελεσματικά έκτακτα προβλήματα, βλάβες μηχανημάτων, απουσία προσωπικού κλπ
  • Προτείνει νέες μεθόδους παραγωγής για βελτίωση της
  • Επιβλέπει την ορθή χρήση του εξοπλισμού και την τήρηση των κανονισμών ασφαλείας και ποιότητας
  • Έλεγχος παραλαβών και τήρηση ιχνηλασιμότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανική μονάδα ( επιθυμητή)
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ (Διοίκηση Παραγωγής ή άλλο συναφές αντικείμενο)
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση MS OFFICE

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης, τηρώντας αυστηρά χρονοδιαγράμματα
  • Δυνατότητα εργασίας σε διαπολιτισμικό περιβάλλον και αποδοχή διαφορετικών πολιτισμικών χαρακτηριστικών

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο e-mail bio.vasiliadis@gmail.com αναγράφοντας στο θέμα τον κωδικό θέσης Εργοδηγός Παραγωγής.