Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/04/2024

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ''ΔΗΜΟΥ'' με εμπειρία 40 χρόνων στον τομέα των μηχανημάτων εμφιάλωσης και συσκευασίας μεγαλώνει και θέλουμε να ενταχθείς σε αυτή. Επιθυμούμε να εντάξουμε στην ομάδα μας άτομα που θέλουν να ακολουθήσουν στο ταξίδι αυτό και να διεκδικήσουν κοντά μας την επαγγελματικής τους εξέλιξη.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία προσφορών και παραγγελιών σε πρόγραμμα ERP (Soft-1).
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες.
  • Παραλαβή εισερχόμενης αλληλογραφίας - καταγραφή - διεκπεραίωση εργασιών.
  • Αρχειοθέτηση ηλεκτρονικών αρχείων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Η/Υ.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών.
  • Πολύ καλή γνώση Outlook.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Πειθαρχία, επαγγελματισμός, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Καλή γνώση Soft-1

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές.
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση από καταρτισμένα και έμπειρα στελέχη της αγοράς.
  • Δημιουργικό και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Άμεση πρόσληψη.
  • Πλήρης ασφάλιση.