Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/06/2016

Τεχνικός Μηχανημάτων – Θεσσαλονίκη (722/62046)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·         Επίλυση μηχανολογικών βλαβών

·         Συντήρηση μηχανών

·         Αλλαγές εξαρτημάτων

·         Χειρισμός μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

·         Απαραίτητη προϋπηρεσία δύο (2) – τριών (3) ετών σε αντίστοιχη θέση (ιδανικά σε μηχανουργείο)

·         Πτυχίο τεχνικής σχολής ΟΑΕΔ / ΤΕΕ

·         Πολύ καλές τεχνικές γνώσεις μηχανημάτων

·         Ομαδικότητα, συνέπεια, οργανωτικότητα και διάθεση για εργασία

Παροχές

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·         Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας