Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2024

Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ Κιλκίς, ζητά να προσλάβει κοπέλα απόφοιτο ΤΕΙ/ΑΕΙ Μηχανολόγο Μηχανικό από την περιοχή του Κιλκίς ή του Πολυκάστρου, για ανάλογη θέση στη βιομηχανία.

Αρμοδιότητες

  • Συντονισμός και έλεγχος της αποδοτικής λειτουργίας της παραγωγικής διαδικασίας
  • Η εταιρία λειτουργεί σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία
  • Αναζητούνται υποψήφιοι με υπευθυνότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση αλλά οχι απαραίτητη
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστών
  • Επικοινωνιακό και ευέλικτο άτομο με οργανωτική ικανότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης