Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/03/2023

Καμαριέρα - Κεφαλονιά

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της που δραστηροποιείται στον χώρο του asset management και του ξενοδοχειακού κλάδου, αναζητά καμαριέρα για συγκρότημα πολυτελών κατοικιών στη Κεφαλονιά για τη καλοκαιρινή σεζόν 2023.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση όλων των χώρων εντός χρονικών ορίων
  • Προετοιμασία εξοπλισμού και υλικών καθαριότητας
  • Διανομή επιπλέον ειδών στα δωμάτια (λινά, μαξιλάρια, είδη μπάνιο, κ.α)
  • Αναφορά βλαβών και φθορών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας (οποιαδήποτε επιπλέον ξένη γλώσσα, θα θεωρηθεί προσόν)
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας, καθώς και σε πρότυπα παροχής υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μεταφορά από και προς το ξενοδοχείο
  • Διαμονή εντός του ξενοδοχείου
  • Διατροφή & διατακτικές Σίτισης
  • Εισιτήριο μετάβασης & επιστροφής στη Κεφαλονιά