Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/3/2024

Γραμματεία υποδοχής / Reception

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία ALMECO που δραστηριοποιείται στον χώρο του επαγγελματικού επίπλου αναζητά γραμματεία για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Η θέση αφορά το υποκατάστημα της εταιρείας στο Μαρούσι.

Αρμοδιότητες – καθήκοντα θέσης:

  • Ηλεκτρονική και έντυπη αρχειοθέτηση
  • Συντονισμός συναντήσεων με πελάτες
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και email
  • Μεταβίβαση πληροφοριών και ζητήσεων προς τους πωλητές του καταστήματος
  • Πρώτη επαφή και καλωσόρισμα των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ & προγραμμάτων Microsoft Office (Excel - Word - Outlook)
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η ευχέρεια στην επικοινωνία όπως επίσης η οργανωτικότητα και η θέληση για εποικοδομητική συνεργασία.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης