Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΠΈΡΑΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική εισαγωγική εταιρεία στο χώρο των τροφίμων με έδρα το Κερατσίνι επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για το τμήμα παραγγελιοληψίας και τιμολόγησης.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες
  • Καταχώρηση σε πρόγραμμα ERP παραγγελιών.
  • Διαχείριση και συντονισμός παραγγελιών (Επικοινωνία με logistics , μεταφορικές εταιρίες κ.λπ)
  • Τιμολόγηση
  • Συμφωνίες καρτελών πελατών
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2 – 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Απαραίτητη η εμπειρία στη χρήση προγραμμάτων ERP ( κατά προτίμηση Εntersoft)
  • Σπουδές λογιστικής κατεύθυνσης θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση των εφαρμογών του MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • Οργανωτικότητα, προθυμία, εργατικότητα και ομαδικότητα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.