Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/9/2021

Graphic Designer (Γραφίστρια)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ | ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Marilyn Boutique αναζητεί υποψήφια Graphic Designer (γραφίστρια) για την στελέχωση του τμήματος Marketing. Η θέση αφορά την περιοχή της Μυτιλήνης με φυσική παρουσία.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία banner, cover για το e-shop και τα social media.
  • Επεξεργασία φωτογραφιών.
  • Δημιουργία δημοσιεύσεων για τα social media.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση της Desktop Adobe Suite (Photoshop, Lightroom, Illustrator)
  • Άριστη γνώση διαχείρισης social media (Facebook, Instagram, Tik-Tok, Youtube)
  • Ταχύτατη πληκτρολόγηση
  • Άριστη διαχείριση της ελληνικής γλώσσας για δημιουργία άρθρων και κειμένου
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικότητα, συνεργατικότητα και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυνατότητα μετακίνησης στον χώρο εργασίας (περιοχή Παγανή)
Θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις μάρκετινγκ
  • Γνώσεις φωτογραφίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον. Πλήρης απασχόληση με ικανοποιητικές αποδοχές και bonus αποδοτικότητας.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν το βιογραφικό τους στο info@marilynboutique.gr