Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/1/2023

Account Manager (Κανάλι Φαρμακείου)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμακευτικών προϊόντων:

Account Manager
(Κανάλι Φαρμακείου)
Maternity Cover
(HR 753)

Περιγραφή/στόχος θέσης
Ο/H Account Manager θα διαχειρίζεται και θα συντονίζει το λογαριασμό και τις ανάγκες των πελατών.

Αρμοδιότητες:
• Προετοιμασία και οργάνωση έργου
• Επικοινωνία και συντονισμός ομάδας και συνεργατών για τη ομαλή διεκπεραίωση των έργων
• Διαχείριση, έλεγχος και παράδοση προωθητικών υλικών έργου
• Υλοποίηση πλάνου στα συνεργαζόμενα σημεία (φαρμακεία)
• Επικοινωνία με τους πελάτες (φαρμακοποιούς) για την διοργάνωση event

Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο σε αντικείμενο σχετικό με τη θέση (Μεταπτυχιακός τίτλος θεωρείται επιπλέον προσόν)
• Εμπειρία στο κανάλι του φαρμακείου
• Γνώση στη χρήση office

Απαραίτητες δεξιότητες:
• Οργανωτικές δεξιότητες
• Άριστες διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα εργασίας με στενά χρονικά περιθώρια
• Προνοητικότητα και ικανότητα λήψης αποφάσεων

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Bonus
• Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας