Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Διαχειριστής / Διαχειρίστρια Καταλυμάτων Προσωπικού - Μύκονος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To Nammos Group αναζητεί επαγγελματίες για τις θέσεις της Reception και του/της Διαχειριστή/τρια Καταλυμάτων Προσωπικού, για την καλοκαιρινή σεζόν στη Μύκονο.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση, οργάνωση και επιτήρηση των χώρων διαμονής του προσωπικού
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του χώρου
  • Συνεχής επικοινωνία με τους εργαζομένους για επίλυση τυχόν παραπόνων
  • Άμεση και συνεχής συνεργασία με το τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση θα εκτιμηθεί
  • Εξαιρετική επικοινωνιακή ικανότητα
  • Δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος του Nammos World, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας με μία πρόσφατη φωτογραφία.