ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΘΑΣΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Υπάλληλος Διαχείρισης E-Shop

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΣΕΡΡΕΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Διαχείρισης E-Shop από εμπορικό κατάστημα στις Σέρρες.

Καθήκοντα:

  • Συσκευασία και προετοιμασία παραγγελιών
  • Παραλαβή και διαχείριση προϊόντων
  • Οργάνωση ημερήσιων παραγγελιών
  • Προγραμματισμός εβδομαδιαίων παραγγελιών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Παραγγελιοληψία
  • Ημερήσια διαχείριση παραγγελιών στο Η/Υ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις Η/Υ
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Εμπειρία στη συλλογή και συσκευασία προϊόντων
  • Εξοικείωση με χειρωνακτικές εργασίες
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός, όρεξη για μάθηση και εξέλιξη
  • Ομαδικό πνεύμα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!