Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/08/2021

Front Office Receptionist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

 Όμιλος ξενοδοχείων   Acrotel Hotels and Villas  στη Σιθωνία Χαλκιδικής  ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της  για την σαιζόν 2021 Front Office Receptionist

Περιγραφή Θέσης :

  • Διαχείριση όλων των διαδικασιών της υποδοχής του ξενοδοχείου , υποδοχή πελατών , chek in , chek out , έκδοση  τιμολογίων , τηλεφωνικό κέντρο , αντιμετώπιση παραπόνων πελατών  κλπ.
  • Διατήρηση των υψηλών προτύπων της εταιρίας .
  • Διαρκής εξυπηρέτηση των επισκεπτών του ξενοδοχείου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας .
  • Άριστη γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας  θα θεωρηθεί προσόν.
  • Πτυχίο Τουριστικής Σχολής .

Παροχές

  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής).
  • Σεμινάριο , εκπαίδευση.
  • Ημερήσια γεύματα.