Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Sales Representative

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας παραγωγής ελαστικών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσεως:

Περιγραφή Θέσης
  • Διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου με σκοπό την πώληση
  • Διαχείριση τεχνικού τμήματος
  • Άμεση συνεργασία με τα μέλη του BackOffice για την αποτελεσματική διαχείριση των πελατών
  • Σχεδιασμός και ανάπτυξη ενεργειών για την επίτευξη των στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • 2-3 χρόνια εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Καλές γνώσεις MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής
  • Ισχύουσα άδεια οδήγησης

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Laptop και iPad
  • Αυτοκίνητο
  • Έξοδα μετακίνησης και διαμονής στα εκτός έδρας ταξίδια
  • Bonus με την επίτευξη στόχων

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.