Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Οδηγός Γ' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΝΗΣΙΑ | ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Food Service Καρακατσάνης που δραστηριοποιείται στον κλάδο του χονδρικού εμπορίου τροφίμων αναζητά Οδηγό Γ΄ κατηγορίας για την στελέχωση του καταστήματος στον Βόλο.

Τα καθήκοντα στην εργασία:

  • Παραδόσεις των παραγγελιών στα καταστήματα των πελατών
  • Διακίνηση προϊόντων μεταξύ των καταστημάτων και των κέντρων διανομής
  • Τήρηση κανόνων ασφάλειας και υγιεινής

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Σύμβαση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ' κατηγορίας
  • Υπευθυνότητα/ αξιοπιστία/ συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη Ελληνική εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.