Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/11/2019

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία διαχείρισης σκαφών αναψυχής με έδρα τον Άλιμο Αττικής αναζητεί Υπάλληλο Γραφείου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Προσφορά ναύλωσης σκαφών σε ζητήσεις εξωτερικού μέσω email
  • Διαχείριση εργασιών
  • Αρχειοθέτηση/Καταχώρηση bookings, data
  • Προώθηση μέσω newsletters και social media
  • Υποδοχή πελατών και check-in στα αντίστοιχα σκάφη
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικός προσανατολισμός
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας (γνώση επιπλέον γλώσσας/ών θεωρείται επιπλέον προσόν)
  • Καλός χειρισμός προγραμμάτων Office

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ασφάλιση
  • Ενασχόληση σε έναν από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους κλάδους στην Ελλάδα
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ταξίδια στο εξωτερικό μέσα από συμμετοχή σε εκθέσεις
  • Εξέλιξη πολλαπλών ικανοτήτων (marketing, sales, management, accounting)