Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2019

Υπάλληλος Back Office (Απογευματινή απασχόληση)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυεθνική εταιρεία ζητά να καλύψει άμεσα Υπάλληλο Back Office στα γραφεία της στην Αγία Παρασκευή Αττικής.

Θέση απογευματινής μερικής ή πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Καταχώρηση δεδομένων
  • Customer Service & Υποστήριξη στην επικοινωνία πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων και επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ταχύτατη γνώση τυφλού συστήματος στα Ελληνικά & Αγγλικά (ταχύτητα άνω των 100 χαρακτήρων το λεπτό)
  • Πολύ καλή γνώση Word, Excel & Access
  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εργατικότητα & συνέπεια
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με το σύνολο των τμημάτων της εταιρείας
  • Οργανωτικές ικανότητες με συνέπεια στην εκπλήρωση των στόχων
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση, ευχέρεια και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Ευελιξία στο ωράριο

Επιθυμητά Προσόντα που θα εκτιμηθούν:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο ή/και Customer service
  • Καλή γνώση νέων τεχνολογιών social media
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ιταλικής Γλώσσας
  • Γνώση Ισπανικής Γλώσσας
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:
  • Μηνιαίο βασικό μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο, νέο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα μερικής ή πλήρους απασχόλησης