Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Προσωπικό Super Market και Cash & Carry

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΦΑΝΤΟΥ | ΡΟΔΟΣ

Είμαστε η Εμπορική Εταιρεία Β. Παναγιωτάς ΑΕ. και δραστηριοποιούμαστε στη ΡΟΔΟ του Ν. Δωδεκανήσων με Super Market, Cash & Carry και Κεντρική Αποθήκη με Δίκτυο Διανομής. Μέλος του Ελληνικού Όμιλου Αλυσίδων Super Market ΕΛΟΜΑΣ, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης μας αναζητούμε:

Προσωπικό SUPER MARKET όλων των Ειδικοτήτων και ΤΑΜΙΑ CASH & CARRY
Για μόνιμη απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Όρεξη για εργασία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία ή και προϋπηρεσία σε super market ή καταστήματα λιανικού εμπορίου (πρόσθετο προσόν που θα εκτιμηθεί, αλλά όχι απαραίτητο)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, φιλική και ευγενική διάθεση, αντίληψη εξυπηρέτησης
  • Επαγγελματισμός, εντιμότητα, συνέπεια

Οι ιδανικοί συνεργάτες που θα προκύψουν μετά από αξιολόγηση θα έχουν ως Κύρια Καθήκοντα τα ακόλουθα:

  • Φιλική και Ευγενική Εξυπηρέτηση Πελατών στα αντίστοιχα τμήματα απασχόλησης
  • Διαχείριση προϊόντων με σκοπό την επάρκεια, σωστή τοποθέτηση και δημιουργία εικόνας, σύμφωνα με τις οδηγίες και τα πρότυπα της Εταιρείας
  • Διαχείριση του αποθέματος με σκοπό την αξιοποίηση του, χωρίς φθορές η απώλειες
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα Τμήματα και την Αποθήκη με σκοπό την έγκαιρη και σωστή τροφοδοσία των σημείων Πώλησης
  • Υλοποίηση και εφαρμογή των πολιτικών και των κανόνων λειτουργίας της Εταιρείας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές – Bonus
  • Ένα δυναμικό αλλά δίκαιο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης και Εκπαίδευση
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια αναπτυσσόμενη και υγιή ελληνική επιχείρηση

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος:

Παρακαλούμε στείλετε το Βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας και τη θέση εργασίας (Προσωπικό Super Market / Cash & Carry) ή περάστε από τα καταστήματα μας για να συμπληρώσετε μία αίτηση εργασίας.