Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/1/2017

Επιθεωρητής Ομάδας Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line & Trade Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά:

Για την πόλη του ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΔΡΑ)

ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ

ΟΜΑΔΑΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική διαχείριση της ομάδας εργασίας του, με σκοπό την επίτευξη των αριθμητικών στόχων που του αναθέτονται, εφαρμόζοντας την  εμπορική  πολιτική του πελάτη σύμφωνα με τις προδιαγραφές του έργου .

Απαιτούμενα Προσόντα:

·         Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. / T.E.I.

·         Εμπειρία σε  διαχείριση και καθοδήγηση ομάδας πωλήσεων

·         Εμπειρία σε πωλήσεις

·         Εμπειρία σε πωλήσεις υπηρεσιών και τηλεπικοινωνιών, θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

·         Πολύ καλή χρήση αριθμοδεικτών (παρακολούθηση και διαχείριση)

·         Πολύ καλά Αγγλικά

·         Πολύ καλή γνώση MS Office

·         Ικανότητες Διαπραγμάτευσης – Οργάνωσης – Επικοινωνίας  - Ομαδικότητας

·         Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (για άνδρες υποψηφίους)

·         Άδεια Οδήγησης

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

·         Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·         Πλήρη και μόνιμη απασχόληση

·         Πλήρη Ασφαλιστική κάλυψη

·         Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

·         Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

·         Εταιρικό αυτοκίνητο