Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/04/2024

Υπάλληλος για Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία - Καφέδες - Κρέπες

Εστίαση

Πόλη ΞΆΝΘΗ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η επιχείρησή μας εξελίσσεται διαρκώς με σταθερή πορεία μέσα στα 24 χρόνια ισχυρής παρουσίας της στον χώρο των χειροποίητων σφολιατοειδών. Η ομάδα μας μεγαλώνει και αναζητούμε υπάλληλο για την εξυπηρέτηση πελατών του καταστήματός μας.

Είδος Απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση

Αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές
  • Χρήση συστήματος παραγγελιοληψίας (PDA)
  • Γνώση καταλόγου προϊόντων και παροχή λεπτομερών πληροφοριών
  • Παραγωγή κρέπας
  • Παραγωγή ροφημάτων
  • Φροντίδα τήρησης κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στους χώρους του πωλητηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση.
  • Εκπαίδευση.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.