Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/2/2020

Vodafone Business Advisor

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Κατάστημα Vodafone στην περιοχή του Νέου Κόσμου (Αθηνών), επιθυμεί να στελεχώσει ομάδα των εταιρικών πωλήσεων.

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Να διατηρεί και να αναπτύσσει τη βάση πελατών του καταστήματος
  • Να προσφέρει την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητα της
  • Να χρησιμοποιεί το μοντέλο πώλησής μας ανά πάσα στιγμή για να διασφαλίζει ότι οι πελάτες μας θα έχουν μια θετική εμπειρία
  • Να επισκέπτεται τους πελάτες στην επιχείρησή τους δημιουργώντας σχέσεις εμπιστοσύνης
  • Να επιτυγχάνει προσωπικούς και ομαδικούς στόχους πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ/IEK Ελλάδος ή Εξωτερικού
  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Επικοινωνιακές και Διαπραγματευτικές Ικανότητες
  • Διάθεση για καθημερινές επισκέψεις σε πελάτες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των μηνιαίων ατομικών στόχων
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Φιλοδοξία για εξέλιξη