Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/09/2021

Digital Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ταχύτατα εξελισσόμενη εταιρία πληροφορικής που δραστηριοποιείται στο web development και στο digital marketing αναζητά Digital Graphic Designer, για την στελέχωση του αντίστοιχου τμήματος.

Αρμοδιότητες

  • Σχεδιασμός Digital Campaigns (Banner, Email/Database marketing, Social Media)
  • Δημιουργία εικαστικών για Websites, Social Media, newsletters, banners
  • Portfolio με ολοκληρωμένα design projects
  • Άριστη γνώση Photoshop, Illustrator, Adobe XD
  • Καλή γνώση After Effects ή άλλης εφαρμογής για animation

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία (2) δύο ετών τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση λογισμικού επεξεργασίας εικόνας
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών

Θα συνεκτιμηθούν

  • Γνώση προγραμμάτων επεξεργασίας βίντεο

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον