Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

Υπεύθυνος Έργων Ενέργειας (Contact Center -Team Leader-Ιωάννινα)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Outsourcing Solutions με ισχυρή παρουσία στην Ελλάδα και τη Νοτιοανατολική Ευρώπη με περισσότερους από 2.800 άρτια καταρτισμένους εργαζόμενους, σύγχρονες υποδομές, στρατηγικές συμμαχίες με κορυφαίες παγκόσμιες εταιρείες και παροχή ενός ευρέως φάσματος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας και καινοτομίας σε Οργανισμούς και Εταιρείες όλων των επιχειρηματικών κλάδων, αναζητά υποψήφιο για την θέση του Customer Care Team Leader στο Contact Center στις νέες εγκαταστάσεις της, στην πόλη των Ιωαννίνων.

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου σημείωμα και γίνε μέλος της δυναμικής ομάδας της ICAP Outsourcing Solutions ώστε, να αναπτύξεις τις δεξιότητες σου και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης.

Αρμοδιότητες:
  • Συντονισμός και έλεγχος των μελών της ομάδας για την επίτευξη των στόχων της παραγωγής
  • Διαχείριση, καθοδήγηση και εκπαίδευση της ομάδας
  • Παρακολούθηση KPI’s, σχεδιασμός προτάσεων και ενεργειών απαραίτητων για την επίτευξή τους
  • Οργάνωση των δραστηριοτήτων της παραγωγής και συνεχής παρότρυνση των μελών της ομάδας
  • Αξιολόγηση αναγκών και σχεδιασμός εξατομικευμένων στρατηγικών ανάπτυξης της ομάδας, προωθώντας την επαγγελματική εξέλιξη και την ικανοποίηση στον χώρο εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα εργασίας εξ ‘ ολοκλήρου από την πόλη των Ιωαννίνων
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον δύο ετών σε περιβάλλον τηλεφωνικού κέντρου ή σε θέση διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών, με σύμβαση αορίστου χρόνου & πλήρους απασχόλησης.
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης της ομάδας με μηνιαίο bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Καθοδήγηση και υποστήριξη από έμπειρους επαγγελματίες για την ανάπτυξη των ικανοτήτων και την επίτευξη των επαγγελματικών στόχων.
Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση.

Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.