Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2024

Προσωπικό Αποθήκης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα Super Market Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για το κατάστημα της στο Κιλκίς:

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Μεριμνάτε για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις ανάγκες τους.
  • Εφαρμόζετε τους κανονισμούς υγιεινής και πολιτικής της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες.
  • Έχετε επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Σας διακρίνουν υπευθυνότητα και αξιοπιστία.
  • Σας αρέσουν η ομαδική εργασία και οι κοινοί στόχοι.
  • Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στον χώρο του λιανεμπορίου.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Παροχές

  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μια ποικιλόμορφη εργασία.
  • Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμα και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης.