Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2022

Assistant Store Managers – IQOS Boutiques

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, της μεγαλύτερης εταιρείας παραγωγής και διανομής Προϊόντων Καπνού στην Ελλάδα και μέλος ηγετικού Πολυεθνικού Ομίλου, ταλαντούχους Assistant Store Managers για τα Boutique καταστήματα IQOS.

Καθεστώς εργασίας: Πλήρης απασχόληση (5νθήμερο/8ωρο), κυλιόμενες βάρδιες σε ωράριο λειτουργίας καταστημάτων
Τοποθεσίες: Δίκτυο καταστημάτων, Αττική
Συνεργασία: Αορίστου χρόνου σύμβαση με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Διασφάλιση του σωστού τρόπου λειτουργίας του καταστήματος και της τήρησης διαδικασιών/πολιτικών της εταιρείας
  • Συνεχής ενημέρωση και καθοδήγηση της ομάδας, στοχεύοντας στο ανώτερο επίπεδο εξυπηρέτησης σε κάθε επισκέπτη και την άρτια συνεργασία εντός του καταστήματος
  • Παρακολούθηση της πορείας του καταστήματος και επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Άριστη γνώση του προϊόντος και των ενεργειών
  • Υποστήριξη διαδικασιών της ομάδας και δημιουργία μηνιαίων προγραμμάτων
  • Δημιουργία αναφορών (reporting)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών σε κατάστημα λιανικής
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ρόλους διαχείρισης ομάδας και καταστήματος
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών, αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Διαχείριση των μελών της ομάδας και παροχή αποτελεσματικής καθοδήγησης

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κάλυψη μέρους των εξόδων μετακίνησης
  • Υψηλά bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης στην εταιρεία
  • Δυναμικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας