Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Technical Supervisor

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ

Αναζητούμε έναν έμπειρο Τεχνικό Επόπτη (Technical Supervisor) που θα αποτελεί μια πηγή έμπνευσης μέσα σε ένα σύστημα αξιών της εταιρείας που βασίζεται στην Αριστεία, την Καινοτομία και την Ευθύνη. Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Εργοστασίου.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση συνεχούς και απρόσκοπτης λειτουργίας του εργοστασίου
  • Έγκαιρη εκτέλεση των προγραμμάτων Συντήρησης με το βέλτιστο κόστος
  • Τήρηση του μηχανογραφημένου προγράμματος συντήρησης και επισκευών AIMMS
  • Παρακολούθηση αποκλίσεων, διερεύνηση αιτιών και διορθωτικές ενέργειες για την μεγιστοποίηση λειτουργίας του εξοπλισμού Διερεύνηση εναλλακτικών προμηθευτών και συνεργείων με σκοπό τη βελτιστοποίηση του κόστους ανταλλακτικών και συντήρησης
  • Ενεργή συμμετοχή στην πρόληψη και βελτιστοποίηση των συνθηκών ασφαλείας ανθρώπων και εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πανεπιστημιακό τίτλο AEI/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης Μηχανικού (Μηχανολόγου-Ηλεκτρολόγου κατά προτίμηση) με εκτεταμένη επαγγελματική εμπειρία
  • Τουλάχιστον 8 χρόνια επαγγελματική εμπειρία, 4 εκ των οποίων σε Τεχνική Διεύθυνση παραγωγικής μονάδας
  • Άπταιστα Αγγλικά συμπεριλαμβανομένης ορολογίας
  • Επάρκεια χρήσης Η/Υ και ERP
  • Επιθυμητή γνώση διαχείρισης συστημάτων οργάνωσης και παρακολούθησης συντήρησης και η εμπειρία σε εποπτεία προσωπικού

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία για εργασία σε ένα διεθνές περιβαλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ευκαιρίες συνεχούς εκπαίδευσης
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.