Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

ΙΤ Support

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία iCall, ως επίσημος εμπορικός συνεργάτης της Vodafone, δραστηριοποιείται στο χώρο των τηλεπικοινωνίων τα τελευταία 13 χρόνια, σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, με μεγάλη επιτυχία και σημαντικές συνεργασίες με πολυεθνικές εταιρείες οι οποίες ξεχωρίζουν στο χώρο της επικοινωνίας και της τεχνολογίας.

Αναζητούμε νέο συνεργάτη ο οποίος θα πλαισιώσει το τμήμα της μηχανογράφησης (IT Support) στα γραφεία μας (ΔΙΓΕΝΗ 1, ΑΛΙΜΟΣ), σε καθεστώς 8ωρης πρωινής και απογευματινής απασχόλησης και να εξελιχθεί μαζί μας!

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Υποστήριξη και επίλυση software/hardware προβλημάτων του προσωπικού της εταιρίας με φυσική παρουσία στην εταιρία αλλά και απομακρυσμένα
  • Διαχείριση / Επίβλεψη ομαλής ροής των κλήσεων του κέντρου
  • Σχεδιασμός αναφορών (reports) που αφορούν τις πωλήσεις σε ημερήσια, εβδομαδιαία αλλά και μηνιαία βάση
  • Καθημερινή κατανομή της παραγωγής της εταιρίας στο τμήμα πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft Windows 7 – 11
  • Πολύ καλή γνώση MS Office, κυρίως Excel
  • Βασικές γνώσεις MS SQL
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Δυνατότητα διαχείρισης χρόνου και εύρεση λύσεων σε συνθήκες πίεσης
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό (ασφάλιση ΙΚΑ)
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Συνεργασία με έμπειρους συνεργάτες στον τομέα των call centers

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.