Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/4/2019

Υπεύθυνος & Βοηθοί Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Aegean Capital επενδυτικός, τουριστικός, εμπορικός & ξενοδοχειακός πολυεθνικός όμιλος που δραστηριοποιείται και στην Ελλάδα (Αθήνα, Κρήτη, Ρόδο, Κω), ζητά Λογιστή - Λογίστρια & Βοηθούς Λογιστηρίου.

Αναζητάμε νέους και νέες με φιλοδοξίες και διάθεση για καριέρα σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο όμιλο.

Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν την δυνατότητα ταξιδίων και παραμονής (ειδικά κατά τους καλοκαιρινούς μήνες) στα νησιά όπου ο Όμιλος δραστηριοποιείται.

Προσφέρουμε εκπαίδευση για να αναλάβετε σε σύντομο χρονικό διάστημα ηγετικές θέσεις στον όμιλο μας.

- Πρώτος μηνιαίος μισθός 1.200€ με σταδιακή αύξηση αναλόγως προσόντων

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
- Ταμειακή διαχείριση-τράπεζες-αξιόγραφα
- Αγορές, Διαχείριση εισαγωγών-εξαγωγών, κοστολόγηση
- Έλεγχος αποθήκης
- Καταχώρηση παραστατικών γενικών εξόδων-παγίων
- Συμφωνία εμπορικού με γενική λογιστική

Απαραίτητα Προσόντα

Δυνατότητα ταξιδίων και παραμονής (κατά τους καλοκαιρινούς μήνες) στα νησιά όπου ο Όμιλος δραστηριοποιείται

- Άριστη διαχείριση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο

- Γνώση Η/Υ

- Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα

- Γνώση ERP

- Ηλικίας έως 35 ετών

Παροχές

Πρώτος μηνιαίος μισθός 1.200€ με σταδιακή αύξηση αναλόγως προσόντων

- Ασφάλιση

- Διαμονή

- Ευχάριστο & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

- Προοπτικές Εξέλιξης