Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
21/04/2024

Μηχανικός Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗΣ Ν ΑΕ, με ιστορία 45 ετών στην Ελληνική αγορά, αντιπρόσωπος καταξιωμένων εργοστασίων στον χώρο των ανυψωτικών μηχανημάτων και συστημάτων διακίνησης (Haulotte, Clark, Stahl, Dautel, Donati,HMF κ.α.), ζητεί Μηχανικό Πωλήσεων.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση & ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παρουσίαση προϊόντων και υπηρεσιών
  • Δημιουργία & διαχείριση προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ ή ΑΕΙ (επιθυμητό)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ (προγράμματα κειμένου, υπολογισμού και επιθυμητό σχεδιασμού)
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εμπειρία στις πωλήσεις τεχνικών προϊόντων / υπηρεσιών θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.