Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/4/2018

SALES – ADVISOR – HUNTER

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις;

Θέλεις να εργαστείς στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών;

Η εταιρία μας για λογαριασμό της μεγαλύτερης εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά εξωτερικούς πωλητές (hunters) στην Αττική.

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση και προώθηση προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας
  • Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών
  • Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων, που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Φιλοδοξία, επιμονή και διάθεση για εργασία
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πειθώ
  • Άνεση στην προσέγγιση νέων πελατών
  • Επιθυμία για υπέρβαση στόχων
  • Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

Απολαβές / Εργασιακό περιβάλλον:

  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση στις εξελίξεις και στις τεχνικές πωλήσεων
  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε, λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.