Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/02/2024

Ευκαιρία Καριέρας στη Voutsas Group of companies σε θέση Πωλητή

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΥΛΓΑΡΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Voutsas Group of companies, ένας κορυφαίος παραγωγός και προμηθευτής υψηλής ποιότητας υλικών για δάπεδα και μπάνια, αναζητά δυναμικό συνεργάτη για τη θέση του Πωλητή.

Αν είσαι παθιασμένος με το χώρο του δαπέδου και του μπάνιου, και διαθέτεις γνώσεις σε προϊόντα όπως πατητή  τσιμεντοκονία, πλακίδια και κόλλες πλακιδίων, καθώς και υδραυλικά, τότε εσύ μπορείς να είσαι ο/η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για εμάς!

Απαραίτητες Ικανότητες και Αρμοδιότητες:
  • Ενεργή προσέγγιση στην πώληση και επίτευξη στόχων πωλήσεων.
  • Γνώση των προϊόντων και υπηρεσιών μας, συμπεριλαμβανομένων των πατητών γρανιτοκονιών, πλακιδίων, κολλών πλακιδίων και υδραυλικών.
  • Συμβουλευτική προσέγγιση προς τους πελάτες για την επιλογή των κατάλληλων προϊόντων για τις ανάγκες τους.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση μακροχρόνιων σχέσεων με πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

📍 Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των υλικών δαπέδου και μπάνιου είναι επιθυμητή.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και δεξιότητες παρουσίασης.
  • Ικανότητα εργασίας αυτόνομα και σε ομάδα.

Εάν είσαι έτοιμος/η να ενταχθείς σε μια επιτυχημένη εταιρεία με προοπτικές ανάπτυξης και αναγνώρισης, στείλε το βιογραφικό σου. Μην χάσεις την ευκαιρία να εργαστείς σε ένα δυναμικό περιβάλλον που επιβραβεύει την προσπάθεια και την επιση!

Εμείς στην Voutsas Group of companies πιστεύουμε ότι η αφοσίωση και η εμπειρία σου μπορούν να γίνουν η κλειδαριά για την επιτυχία μας. Ελάτε να οικοδομήσουμε μαζί το μέλλον στο χώρο των καινοτόμων υλικών για δάπεδα και μπάνια!

Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία μας μπορείτε να βρείτε στον ιστότοπό μας: www.voutsas.gr

Παροχές

Τι Προσφέρουμε:

  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη.
  • Ενδιαφέρων και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους βάσει επίδοσης.