Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/01/2022

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ) | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Προφίλ υποψηφίου:

• Πτυχίο Τεχνολόγου Τροφίμων ΑΕΙ/ΤΕΙ, Χημικού ή ισότιμου

• Άριστη γνώση Αγγλικών

• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

• Προϋπηρεσία σε τμήμα ποιότητας/ διαχείρισης προτύπων σε βιομηχανία τροφίμων θα αποτελέσει πρόσθετο προσόν.

• Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα αποτελεσματικής συνεργασίας και επικοινωνίας με τα τμήματα της παραγωγής

• Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες:

• Υποστήριξη των συστημάτων BRC, ISO 9001 και HACCP.

• Σύνταξη των οδηγιών εργασίας, διαδικασιών, πολιτικών και ενημέρωση του QMS της εταιρείας.

• Σύνταξη των τεχνικών προδιαγραφών των προϊόντων της εταιρείας.

• Στατιστική επεξεργασία των μη συμμορφώσεων και διεύρυνση των αιτιών αυτών.

• Σχεδιασμός/ εφαρμογή διορθωτικών ενεργειών για την άρση των μη συμμορφώσεων

• Διασφάλιση της αξιοπιστίας και της σταθερότητας της παραγωγής με τον έλεγχο διαδικασιών και τελικού προϊόντος

• Διαβεβαιωση ότι εκπληρώνονται οι απαιτήσεις των πελατών.

• Εκπαίδευση προσωπικού της εταιρείας

• Επικοινωνία με προμηθευτές για θέματα διασφάλισης ποιότητας

Παροχές

Άμεση πρόσληψη
Ανταγωνιστικές αποδοχές
Δυνατότητα εξέλιξης και εκμαθησης