Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2024

Εργάτες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙΠΕΘ (ΣΙΝΔΟΣ) | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Νέο εργοστάσιο μοναδικών Premium παγωτών στη Θεσσαλονίκη αναζητά Εργάτες Παραγωγής.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση του προγράμματος παραγωγής και συσκευασίας των προϊόντων
  • Χειρισμός των μηχανών παραγωγής και συσκευασίας με πλήρη κατανόηση των λειτουργιών τους
  • Υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία
  • Διατήρηση της ευταξίας και της καθαριότητας του χώρου ευθύνης τους
  • Διασφάλιση των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον (απαραίτητη)
  • Δυνατότητα εκπόνησης χειρωνακτικών εργασιών
  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας