Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/12/2016

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC (ΦΡΕΖΑ)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Πρωτοπόρα εταιρία στο χώρο των ξύλινων κατασκευών αναζητά Χειριστή CNC.

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός - Εκτέλεση παντογραφικών σχεδίων σε τριαξονικό CNC φρέζας,
  • Διατρήσεις φύλλου και κασώματος σε τετραξονικό CNC φρέζας ειδικού τύπου με χρήση παραμετρικών δεδομένων,
  • Λοιπές κατεργασίες τεμαχισμού σε ηλεκτρονικά μηχανήματα,
  • Μοντάρισμα - Συναρμολόγηση πόρτας και των εξαρτημάτων της,

Τόπος Εργασίας:

  • ΒΙ.ΠΕ. Βατώντα Νέας Αρτάκης, 10 km από τη πόλη Χαλκίδα.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε χειρισμό μηχανημάτων,
  • Τουλάχιστον θεωρητική γνώση αντίστοιχου προγράμματος CNC (CAD/CAM)
  • Κατανόηση σχεδίου,
  • Μέγιστη ηλικία 35 έτη.

Ατομικές Ικανότητες:

  • Αντίληψη - Κατανόηση
  • Ομαδικότητα
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Μισθός