Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Spa Therapist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ

O ξενοδοχειακός όμιλος Domes Resorts, ένας από τους ταχύτερα αναπτυσσόμενους ξενοδοχειακούς ομίλους στη Μεσόγειο, προσλαμβάνει Spa Therapist για το 5* ξενοδοχείο Domes Noruz Mykonos στον Άγιο Στέφανο στη Μύκονο, για τη σεζόν 2024.

Καθήκοντα:
  • Παροχή ποικίλων υπηρεσιών Σπα με τρόπο που δημιουργεί ασφάλεια και άνεση
  • Συντήρηση εξοπλισμού και δοκιμή προϊόντων αποθέματος
  • Τήρηση τεκμηρίωσης και αρχείων πελατών
  • Διατήρηση καθαρού και καλά εφοδιασμένου χώρου
  • Αναγνώριση και απόκριση σε ερωτήματα, ανάγκες και προσδοκίες πελατών
  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας και ασφάλειας
  • Εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών και ενημέρωση για τις τάσεις αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5*
  • Άριστη γνώση Αγγλικών. Η άριστη γνώση επιπρόσθετης γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών και φυσικοθεραπείας
  • Ικανότητα προώθησης και πώλησης υπηρεσιών και προϊόντων
  • Εμπειρία σε προϊόντα Elemis θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν.
  • Δυνατότητα προσαρμογής στα λειτουργικά πρότυπα και τον τρόπο λειτουργίας του ξενοδοχείου
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διατροφή, διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.