Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2021

Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Νέο ξενοδοχείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης επιθυμεί να προσλάβει άμεσα προσωπικό για την θέση του: Μάγειρα à la carte.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:
  • Ετοιμασία συνταγών σύμφωνα με τις οδηγίες του Σεφ.
  • Έλεγχος και παρακολούθηση των αποθεμάτων κατά τη βάρδια.
  • Συνεχής εφαρμογή προτύπων υγιεινής και ασφάλειας.
  • Καλή και ομαλή συνεργασία με την ομάδα.
  • Ωράριο: πρωινό - απογευματινό - βραδινό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3-4 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Επαγγελματισμός και διάθεση και για εργασία.

Επιθυμητά προσόντα
Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης.

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

    ** Παρακαλούνται οι υποψήφιοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου