Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Οδηγός Βυτιοφόρου Υγρών Καυσίμων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΙΓΙΝΑ | ΑΙΓΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group για λογαριασμό πελάτη της, Εταιρεία Εμπορίας Πετρελαιοειδών, αναζητά Οδηγούς Βυτιοφόρων Υγρών Καυσίμων, για να απασχοληθούν στην περιοχή της Αίγινας.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Φόρτωση, διανομή και παράδοση καυσίμων σε πρατήρια ή λοιπούς πελάτες με βάση τις εταιρικές διαδικασίες και τους κανονισμούς ασφάλειας.
  • Συμμετοχή σε εκπαιδεύσεις που αφορούν στο αντικείμενο της εργασίας του και στην εμπέδωση της εταιρικής κουλτούρας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Γυμνασίου
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Οδήγησης C1 κατηγορίας, σε ισχύ
  • Πιστοποιητικό ADR, σε ισχύ μέχρι την 30/4/2024
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας για μεταφορά εμπορευμάτων (ΠΕΙ), σε ισχύ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις• Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους ως οδηγός οχήματος C1 κατηγορίας

Επιπλέον προσόντα:

  • Προϋπηρεσία ως οδηγός βυτιοφόρου οχήματος μεταφοράς υγρών καυσίμων
  • Πιστοποιητικό ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Απολυτήριο Λυκείου / Πτυχίο ΑΤΕΙ Τεχνικής Κατεύθυνσης

Όλα τα άνω αναφερόμενα διπλώματα, πτυχία και πιστοποιητικά να έχουν ημερομηνία έκδοσης πριν την προθεσμία υποβολής των αιτήσεων.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.