Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/9/2023

Χειριστής Ανυψωτικών Μηχανημάτων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Inter Cars Greece μια ισχυρά αναπτυσσόμενη πολυεθνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα με επιτυχία και αναγνώριση στη διάθεση ανταλλακτικών αυτοκινήτου, φορτηγού, μοτοσυκλέτας, εξοπλισμού συνεργείου, λιπαντικών και ελαστικών, αναζητά:

Χειριστές Ανυψωτικών Μηχανημάτων για μόνιμη, πλήρη απασχόληση στην κεντρική αποθήκη της εταιρείας στην περιοχή της Λάρισας - Μακρυχώρι

Περιγραφή θέσης εργασίας :

  • Φορτώσεις-Εκφορτώσεις φορτηγών οχημάτων
  • Χειρισμός ηλεκτροκίνητων ανυψωτικών οχημάτων (κλαρκ)
  • Παραλαβή, εκφόρτωση και τοποθέτηση εμπορευμάτων/προϊόντων καταλλήλως στο χώρο αποθήκευσής τους
  • Ταξινόμηση και οργάνωση των αποθεμάτων και του χώρου της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Χειριστή Ανυψωτικών Μηχανημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας με βάρδιες
  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών, επιθυμητή
  • Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Μπόνους παραγωγικότητας

Η διαχείριση των αιτήσεων των υποψηφίων θα γίνει με πλήρη εχεμύθεια και μόνο οι τελικοί υποψήφιοι θα λάβουν επικοινωνία.